Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlarda birçok özellik var ve bu özelliklerden biriside Note 9S İnternet Paylaşım özelliğidir.

Xiaomi Redmi Note 9S İnternet Paylaşım Nasıl Yapılır
Android akıllı telefonlar üzerinde bir başkasına internet paketinizden kullandırmak istiyorsanız bu özellik sayesinde istediğiniz gibi Wifi özelliği olarak kullanmasını sağlayabilirsiniz. Bu işlem ile kullanıcılar için şifreleme ve istediğiniz kişilere paylaşıma açma gibi özellikler ekleyebilirsiniz. Aynı evinizde kullandığınız sabit modem üzerindeki gibi internet paylaşımı yapabilir ve açabilirsiniz.

Bu işlem için ise ilk olarak Ayarlar daha sonra Bağlantı & Paylaşım bölümüne giriniz. Daha sonra ise İnternet Paylaşımı ve İnternet Paylaşım Ayarlarına giriniz. Buradan karşınıza Wifi ayarları olarak hangi isimle ve Wifi şifreniz için şifre ayarları karşınız gelecektir. İstediğiniz gibi düzenleyebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda bağlı olan cihazları görebilir ve farklı sınırlamalarda getirebilirsiniz. Eğer bu konu üzerinde başka sorunuz varsa ise yorum bölümünden sorabilir yada yaşadığınız deneyimleri bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Xiaomi Telefonlarda Çift Uygulama Açma

Xiaomi akıllı telefonlarda yazılımsal olarak farklı özellikle karşımıza gelebilir ve uygulamalardan biriside…

Xiaomi Telefonlarda SIM PIN Kodu Değiştirme

Xiaomi telefonlarda SIM PIN kodu değiştirme işlemi nasıl yapılır? Bu işlemi yapmak…

Xiaomi Redmi Note 8 Yakınlık Sensörü Sorunu ve Çözümü

Son zamanlarda en çok satılan yada rağbet gören modellerden biriside bildiğiniz gibi…

Xiaomi Telefonlarda Ses Ayarları

Bu yazımızda eğer Xiaomi marka bir cihazınız varsa Xiaomi Ses Ayarları nasıl…