Mi Home Security 360° 1080p
Teknoloji devi olan Xiaomi, geçtiğimiz zamanlarda güvenliğimiz için bir güvenlik kamerası tanıttı. Her ürününde olduğu gibi profesyonel kaliteye sahip olan Mi Home Security 360° 1080p’nin satışı ve beğenisi de fazlasıyla oldu. Bu nedenle cihaz bu kadar fazla beğenilip övülünce fiyatı ve teknik özellikleri de merak konusu oldu.

Teknik Özellikleri
Ürünün mobil uygulama desteği bulunmaktadır. Hareket algılama, Amazon Alexa desteği, geniş dinamik alan (WDR) ve Google Asistan desteği mevcuttur. Üründe çözünürlük biçimi FHD’dir. Piksel sayısı 1080p’dir. Görüş açısı 110° ve panoramik çekim tipi dikey ve yatay olmaktadır. Panoramik çekimde cihaz yatay 360° görüntü alabilmektedir. Dikey için bu durum 96°’dir. Odak mesafesi 3.9mm’dir. Kayıt türü bulut depolama, NAS ve hafıza kartına depolamadan oluşmaktadır. Ürünün alarmı mevcuttur. Alarmı telefon bildirimi şeklindedir. Kızılötesi bulunan cihazda 8 adet kızılötesi LED mevcuttur. Dalga boyu 940nm’dir. İki yönlü sesli iletişim de vardır. Hafıza kartı desteği maksimum 64GB’dır. Hafıza kartı desteği ise MicroSD’dir. USB tipi Micro-B’dir. USB versiyonu 2.0, USB fonksiyonu güçtür. Wi-Fi mevcuttur. Wi-Fi versiyonu 802.11n’dir. Wi-Fi frekansı 2.4GHz’dir. Giriş voltajı 5V, akım ise 2A’dır. Ürünün tasarımı da gayet iyidir. Renk seçeneği beyaz, yüksekliği 118mm, genişliği 78mm, derinliği 78mm ve ağırlığı 30g’dan oluşmaktadır.

Genel Özellikleri
Cihaz çift yönlü aramaya sahiptir. Normale karşın 1080p olmasıyla, gece görüşünün ve renk algısının daha güçlü olmasıyla çok beğenilmektedir. Görüntülü konuşma için bile kullanılabilir. Kaydedilen kamera kaydı videoları Bluetooth ile bağlanılan cihazdan 16x hızla izlenebilir. Kapsamlı şifreleme özelliği mevcuttur. Döndürülebilir kamera ters bir şekilde de kurularak düzeltilebilir. Aynı zamanda cihazın dönüş sırasında sarsılmayıp sessiz olması da hırsızlar için korkutucu, bizler için güven verici bir durumdur. Ninja kamera adıyla adlandırılan cihazın darbeye dayanıklılığı da mevcuttur. Birbirinden yararlı ve son derece güvenlik için fazlasıyla önem taşıyan Mi Home Security 360° 1080p’nin genel özellikleri bu şekilde olmaktadır. Kullananı tarafından şiddetle tavsiye edilen ürünün fiyatı da gayet makul bir fiyat aralığındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Xiaomi Mi TV Box S 4K Teknik Özellikleri

Xiaomi Mi TV Box S 4K Teknik ÖzellikleriXiaomi TV box S 4K,…

Xiaomi Redmi Note 9S ile Çekilen Fotoğraflar

Kullandığımız akıllı telefonlarda çekilen fotoğraflar satın aldığımız akıllı cihazların tercih edilmesinde büyük…

Xiaomi Mi Note 10 Teknik Özellikleri

Xiaomi Mi Note 10 Teknik ÖzellikleriXiaomi Mi Note 10, geçen kasım ayı…